Kto zadba o Twoją uroczystość?


Paweł
(DJ, Wodzirej, Konferansjer, Producent muzyczny)
-By impreza Ci nie padła, wodzireja wybierz Pawła! Młoda, energiczna osoba, a wiek jest tutaj zdecydowanie pozytywnym aspektem.
Paweł z wykształcenia jest magistrem dziennikarstwa radiowego, także muzyka nie jest dla niego tajemnicą.
Dodatkowo jest liderem w zespole rockowym, w którym jest wokalistą, gitarzystą, kompozytorem, a także autorem tekstów.
Licencjonowany DJ (Dee Jay Mix Club) zaczął swoją przygodę z djowaniem ponad dziesięć lat temu i od tego czasu zagrał, a co najważniejsze poprowadził mnóstwo imprez o różnym charakterze.
Paweł kocha muzykę, dlatego wpasuje się w każdy styl muzyczny, jako producent muzyczny tworzy własne remixy utworów, które mogą usłyszeć Państwo na naszym kanale YouTube.
Przede wszystkim reaguje na to co się dzieje na parkiecie dopasowując klimat utworów do bawiących się osób.
DJ dba o świetną atmosferę integrując, przy tym, ze sobą gości na parkiecie wspólnych zabawach, konkursach.
Jako Konferansjer poprowadzi gości weselnych, przez całe przyjęcie informując o ważnych wydarzeniach/punktach wesela.
Jako Wodzirej prowadzi konkursy, oczepiny, zabawy typu Flash mob, dzięki tej zabawie uczestnicy przyjęcia weselnego zapamiętują imprezę na całe życie.

Kamil (Saksofonista, Oświetleniowiec, Wodzirej)
– Dopadnie Cię muzyczna chwila, gdy z saksofonem weźmiesz Kamila! Kamil ma za sobą współpracę z wieloma zespołami okolicznościowymi od czasów licealnych, także przyjęcia weselne to dla niego chleb powszechny.
Ukończył studium muzyczne, ma świetny słuch muzyczny i od ręki potrafi dograć na saksofonie do utworu, który mu zabrzmi w uszach.
W Vixie jest nie tylko saksofonistą, ale także operuje oświetleniem, które mamy w swojej ofercie. Jest niezbędny do pomocy podczas prowadzenia przyjęcia weselnego. Potrafi trafnie ocenić jaki utwór jest adekwatny do danej części bawiących się gości.
Kreatywny i co najważniejsze – nastawiony imprezowo!

Przemek (Akordeonista)
– Już nie grozi Tobie drzemka, gdy za stoły weźmiesz Przemka!
Nasz akordeonista to doświadczona osoba, w branży weselnej jest już od ponad dwudziestu lat! W przeszłości Przemek grał w wielu zespołach okolicznościowych, także nic co jest związane z imprezami nie może go zaskoczyć. Zawsze uśmiechnięty i bezproblemowy!

Karolina (Skrzypaczka)
-Jeśli chcesz mieć radosną minę, to na skrzypce weź Karolinę!
Półfinalistka ,,Mam Talent 2022″. Absolwentka Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu , na kierunku instrumentalistyka, specjalność skrzypce. Uczyła się pod okiem wybitnych mistrzów takich jak: prof. Janusz Purzycki , prof. Bartosz Bryła, czy prof. Adam Kostecki. Już jako dziecko osiągała sukcesy zarówno w dziedzinie kameralistyki, jak również gry solo, w konkursach ogólnopolskich. Uzyskała tytuł finalistki w Międzynarodowym Konkursie Georga Philippa Telemanna w Poznaniu. Szkołę średnią ukończyła z oceną celującą ze skrzypiec, poświęcając sporo uwagi muzyce współczesnej, kompozytorów tj. W. Lutosławski, K. Szymanowski. W trakcie studiów oprócz wykonywania muzyki klasycznej w kręgu jej zainteresowań pojawiła się szeroko pojęta improwizacja skrzypcowa, oraz folklor muzyczny. To przyczyniło się do wieloletniej współpracy z poznańskim zespołem folklorystycznym “Poligrodzianie”, w którym jako skrzypaczka uczestniczyła w wielu festiwalach i przeglądach w Polsce i na świecie.

Współpracujemy z wieloma firmami!

U nas za jednym telefonem możesz załatwić wszystko co potrzebujesz a są to m.in. Fotograf, Animatorzy, Kawowy bar, Wideo360 stopni, Fotobudka, ,,Taniec w chmurach”, Dekoracje sali, czy choćby Fajerwerki.